Prosím povolte JavaScript
 • Tiskárna
  Swiftcolor
  SCL-2000 P

  Více

  slide-item
 • Tiskárna
  Swiftcolor
  SCL-4000D

  Více

  slide-item
 • Tiskárna
  Swiftcolor
  SCL-4000 P

  Více

  slide-item
 • Tiskárna
  Swiftcolor
  SCC-4000D

  Více

  slide-item

Velkoformátová digitální tiskárna vstupních průkazů a etiket

Digitální inkoustové tiskárny SwiftColor jsou vybaveny Single Pass tiskovou hlavou, díky které bylo dosaženo vysoké rychlosti plnobarevného tisku. 

Tiskové rozlišení 1200 dpi s vynikající kvalitou reprodukce barev. 

Swiftcolor tiskárna karet – Velkoformátová tiskárna vstupních průkazů SwiftColor SCC-4000D díky tiskové technologii single pass tiskne v rozlišení 1200 dpi. Tiskárna SCC4000D je schopna vytisknout barevný vstupní průkaz v rozměru 3.5” x 5.5” neuvěřitelnou rychlostí za dvě vteřiny. Je ideální pro tisk nadměrně velkých vstupních průkazů pro veletrhy, konference, koncerty, festivaly, sportovní akce, golfové turnaje, akce na stadionech, parkovací průkazy, vstupy na vysoké školy, školení a další. Je určena pro potřeby pořadatelů, kteří vyžadují okamžitý tisk, vysokou kvalitu a personalizaci.

Swiftcolor etikety – Tata špičková tiskárna umožňuje rychlý, vysoce kvalitní a cenově dostupný tisk štítků pro nesčetné množství univerzálních aplikací jako jsou přepravní obaly, adresní štítky, tisk čárových kódů, etikety kosmetické, etikety zdravotní péče, etikety na gurmanská jídla, láhve a mnohem více. Vyberte si standartní verzi tiskárny pro briliantní reprodukci barev nebo tiskárnu na bázi pigmentu pro trvanlivý tisk odolný vůči povětrnostním vlivům.

SCL2000P

2" Inkoustová tiskárna etiket

Více

SCL4000D

4 inch Dye Based Ink Jet Label Printer

Více

SCL4000P

4 inch Pigment Based Ink Jet Label Printer

Více

SCC4000D

Oversized Credential Printer

Více

Osobní údaje

Obchodní údaje

Poptávka

Text zprávy

pap4ever digital s.r.o.

Podnikatelská 565, 190 11, Praha 9, Běchovice

Telefon

+420 602 292 915