Prosím povolte JavaScript
 • Digitální
  finishing
  Série Scorpio

  Více

  slide-item
 • Gemini
  Tvarový ořez etiket
  na jednotlivých
  listech

  Více

  slide-item
 • Odvíječ a navíječ pro
  Swiftcolor SCL-4000

  Více

  slide-item

D.P.R. SrL

Společnost D.P.R. sídlí v Italském Miláně, kde je soustředěn i vývoj a výroba všech produktů. Miláno je zároveň i centrum pro zákaznickou podporu Evropských zákazníků. Dceřiná společnost v Sunrise na Floridě je hlavním centrem pro obchod a servis v USA.

D.P.R. je firma rodinného typu, která dává důraz na kvalitu a technickou vyspělost nabízených produktů. Trvale přináší na trh nové produkty a inovace na produktech. Je vedoucí firmou v oblasti zpracování a manipulace s etiketami. Mezi základní produkty patří řešení pro odvin, návin i převin etiket. Další skupinu pak tvoří tvarový ořez, který řeší řada Scorpio Series, v případě zpracovávání etiket v rolích a produkt Gemini pro tvarový ořez jednotlivých listů (archu) etiket. Mezi další produktové oblasti pak patří odtah mřížky, prořez či inspekční a počítací systém. 
Samostatnou skupinou pak jsou zásobníky na etikety. Jako jediný výrobce například DPR nabízí řešení pro odvin, návin velkých rolí šířky až 240 mm a vnějším průměrem role až 300 mm.

Série Scorpio

Kompletní systém pro zpracování etiket

Více

Gemini

tvarový ořez etiket na jednotlivých listech

Více

Odvíječ a navíječ

Odvíječ a navíječ pro Swiftcolor SCL-4000

Více

Osobní údaje

Obchodní údaje

Poptávka

Text zprávy

pap4ever digital s.r.o.

Podnikatelská 565, 190 11, Praha 9, Běchovice

Telefon

+420 602 292 915